>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.10.2017

Увага!

Нові форми бюджетної звітності на Еdata

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.10.2017
Читати всю статтю ...

Швидкий доступ до всіх інструментів для дослідження публічних закупівель

Команда DOZORRO створили на своєму порталі сторінку, яка містить посилання на  інструменти та сервіси

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.10.2017
Читати всю статтю ...

18.10.2017

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

На сьогоднішній день, декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.10.2017
Читати всю статтю ...

17.10.2017

Порада від Радника

Як потрібно визначати вартість предмета закупівлі робіт, щоб помилково не перевищити межу в 1,5 млн. грн.?  

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.10.2017
Читати всю статтю ...
03.10.2017 09:15   Оля
Добрий день! Підскажіть будь-ласка з наступного питання. Підприємством укладено прямий договір на 60 000,00 грн. на надання послуг та оприлюднено звіт відповідно до ст. 10 Закону. У разі внесення змін до договору, а саме, збільшення суми договору на 20 000,00 грн., у зв'язку зі збільшенням потреби в даних послугах чи потрібно публікувати повідомлення про внесення змін до договору та додаткову угоду чи можно лише внести зміни до додатку до річного плану закупівель?
Ответ: Добрий день! В першу чергу, слід зазначити, що повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється тільки при внесенні змін до договору про закупівлю, укладеного за результатами однієї з процедур закупівлі, передбаченої ст. 12 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) (відкриті торги, переговорна процедура, конкурентний діалог). Допорогові закупівлі не регулюються Законом, а тому при внесенні змін до договору, укладеного за результатами допорогової закупівлі, повідомлення про внесення змін до договору не оприлюднюється як і додаткова угода до такого договору. По-друге. До річного плану закупівель/додатку до річного плану закупівель вносяться тільки закупівлі. Збільшення суми договору, шляхом внесення до нього змін, не є закупівлею в розумінні Закону, а тому не вноситься до річного плану закупівель/додатку до річного плану закупівель. Також звертаэмо увагу, що выдповыдно до листа МЕРТУ вих. № 3302-06/29640-06 від 14.09.16 (Детальніше Журнал №10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 41) зазначено, що у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) коштів зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині четвертій статті 36 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, тобто внесення змін до річного плану закупівель/додатка до річного плану, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 18 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору. Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.