>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

З 26 липня у ProZorro не буде можливості працювати зі старими версіями браузерів


 У користувачів зі старими версіями Інтернет-браузерів з 26 липня 2018 року буде відсутній доступ до Системи ProZorro у зв'язку з підвищенням рівня захисту.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
02.10.2017 14:14   Юлія
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка , чи можемо ми розірвати договір без підписання додаткової угоди, якщо товар не було поставлено у строки визначені в договорі за результатами переговорної процедури закупівлі та зазначена така умова в договорі: «Замовник має право Достроково розірвати цей Договір у разі невиконання зобов'язань Переможцем, а також у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товару або у разі скорочення видатків на здійснення закупівлі дійсного товару, повідомивши про це Переможця у 10 (десяти) денний строк»?
Ответ: Добрий день! З наведеного Вами витягу з договору про закупівлю випливає, що Замовник має право на дострокове, а не одностороннє розірвання договору. Питання розірвання договору про закупівлю регулюється положеннями Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та самим договором про закупівлю. Згідно зі ст. 188 ГК України, зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не до¬пускаються, якщо інше не передбачено законом або договором. Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повин¬на надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про ре¬зультати її розгляду. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заін¬тересована сторона має право передати спір на вирішення суду. Якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміне¬ним або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку на¬брання чинності не встановлено за рішенням суду. Згідно зі ст. 654 ЦК України зміна або розірвання договору здійснюється у тій формі, в якій укладено основний договір (наприклад, нотаріально посвідчена письмова форма, державна реєстрація договору). Договір вважається зміненим або розірваним з моменту: підписання додаткової угоди; нотаріального посвідчення та/або державної реєстрації (ст. 640 ЦК України); набрання чинності рішення суду (ч. 3 ст. 653 ЦК України). Таким чином, враховуючи зазначене та обсяг інформації, наданої у запитанні, у Вас не має підстав для розірвання договору без підписання додаткової угоди, окрім як на підставі набрання чинності відповідного рішення суду. Крім того, звертаємо увагу на те, що у разі не виконання стороною договору своїх зобов'язань за договором, інша сторона може застосовувати штрафні санкції, вимагати компенсацію збитків тощо, за умови, що це передбачено умовами договору. Більш детальну інформацію знову ж таки неможливо надати, без детального вивчення умов Вашого договору про закупівлю. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.