>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

22.10.2018cal

22.10.2018

Тренінг з питань ефективного планування закупівель


Дата проведення 1 листопада 2018, участь безкоштовна.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
25.09.2017 09:54   Юлія
Доброго дня! Допоможіть будь ласка, як бути. Якщо на сесії відбувся перерозподіл коштів, про те, що не вистачає асигнувань по школах, тобто знімають з кошторисних призначень по благоустрою, і дають на школу, як це відобразити в річному плані закупівель в прозорро? дякую
Ответ: Добрий день! В першу чергу слід зазначити, що в Законі України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) відсутня залежність процесу складання річного плану закупівель/додатку до річного плану закупівель від затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, фінансовго плану. Відповідно до ст. 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Отже до річного плану закупівель включаються закупівлі, які замовник планує здійснити в поточному році. Таким чином, якщо в наслідок перерозподілу коштів сесією місцевої ради у Вас з'явилась потреба у закупівлі нового предмету закупівлі, Ви, спочатку вносити цей предмети/предмети закупівлі до річного плану закупівель/ додатку до річного плану закупівель. Якщо ж в наслідок перерозподілу коштів, відпала потреба у закупівлі певного предмету закупівлі, тоді замовник діє виходячи з того чи закупівля такого предмету вже була оголошена, чи ні. Якщо закупівля вже оголошена, тоді замовник відміняє процедуру закупівлі, але вносити якійсь корективи до річного плану не рекомендуємо. Якщо закупіля ще не оголошена замовник має право на відповідне корегування або анулювання позиції в річному плані/додатку до нього. Детальніше з цим питанням можна ознайомитись у випуску Журналу № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34-37. Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.