Законодавчої заборони щодо закупівлі вказаних у запитанні товарів за одним договором у одного постачальника не має. Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Віталій1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...
24.09.2017 23:17   Віталій
Установа планує закупити товари без використання електронної системи закупівель у одного постачальника за наступними кодами ДК 021:2015: 44110000-4 на суму 5000 грн.; 44160000-9 на суму 2000 грн.; 44190000-8 на суму 500 грн.; 44530000-4 на суму 15,50 грн. Чи можна укласти один договір про закупівлю з цим постачальником за зазначеними кодами?
Ответ: Добрий день! Законодавчої заборони щодо закупівлі вказаних у запитанні товарів за одним договором у одного постачальника не має. Але слід зазначити про наступне. Відповідно до ст. 4 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Якщо вартість предмета закупівлі є нижчою за вартісні межі встановлені у ст. 2 Закону така закупівля вноситься до додатку до річного плану закупівель, який у відповідності до п.2 Наказу Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 складається за формою річного плану закупівель. Таким чином, якщо річна потреба по кожному з предметів закупівлі, що вказані у Вашому запитанні, є нижчою ніж вартісні межі, визначені в ст. 2 Закону, Ви можете провести допорогову закупівлю без використання електронної системи закупівель, але Вам спочатку необхідно внести кожен предмет закупівлі (за кожним кодом ДК 021:2015) до додатку до річного плану. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.