>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

20.11.2017

Поради_від_Радника

Чи може останній день кінцевого строку подання пропозицій припадати на вихідний?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд визначив пріоритетним казначейське обслуговування через систему "Клієнт казначейства - Казначейство"

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів Українивід 15.11.2017 № 816-р 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

МЕРТУ оприлюднило лист з рекомендаціями для складання тендерної документації

В п’ятницю на офіційному веб-порталі Мінекономрозвитку України було оприлюднено лист від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...
21.09.2017 14:32   Ирина Ф.
обрий день! Будь-ласка, надайте роз’яснення в наступній ситуації: закупівлю було розпочато у середині серпня та визначено кінцевий термін поставки товару до 30.09.2017. Але так трапилось, що в термін визначення переможця у тендерному комітеті не було кворуму, у зв’язку з чим (аргументовано) визначення переможця було перенесено на кінець вересня, що призвело до відтермінування укладання договору. Після визначення переможця перший день коли можна укладати договір - 02.09.2017, тобто після кінцевого терміну поставки. Учасник готовий поставити товар на першому тижні жовтня. Замовник планував укласти угоду відповідно до умов закупівлі, та в той же день додаткову угоду на подовження терміну поставки товару на 2 тижні, проте казначейство не дозволяє таку угоду, аргументуючи тим, що договір не може бути укладено з простроченням термінів поставки. Чи вірно це? Дякуємо!
Ответ: Доброго дня! Це не питання казначейства. Згідно частини 2 статті 7 Закону перевірка наявності документів, визначених в абзаці другому цієї частини, проводиться підрозділом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника, шляхом перегляду документів, розміщених в електронній системі закупівель. Отже за Законом казначейство перевіряє саме наявність а не правильність документів. 2. В Законі відсутні підстави для неукладення договору з описаних вище підстав. 3. Не можемо зрозуміти питання. Ви написали 02.09.2017 - можливо 02.10.2017? 4. Можливо підписати договір і потім додатковою угодою продовжити строк поставки (дії договору). Згідно пункту 4 частини 4 статті 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі. Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.