>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
20.09.2017 16:31   Лебединський Максим Анатолійович
Доброго дня! У першому кварталі поточного року замовником проведено 1 процедуру закупівлі товарів на суму 3млн.грн. В другому, третьому, четвертому кварталі проведені ще 3 процедури того самого товару на суму по 3 млн.грн. при кожній закупівлі, тобто загальна сума складає понад 133тис. євро. Питання: чи було порушено Закон? Чи потрібно було в другому кварталі вже проводити закупівлю відповідно до ч.4 ст.10 Закону у зв’язку з тим, що загальна сума перевищила 133тис. євро.?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч. 4 ст. 10 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5150 тисячам євро. Курс євро визначається згідно з офіційним курсом Національного банку України, встановленим на день надання для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури закупівлі. Тобто, мова йде конкретно про закупівлю, а не про загальну вартість кількох закупівель одного і того ж предмету закупівлі. Таким чином, у Ваших діях не має порушення Закону і проводити міжнародну закупівлю не було потрібно. Крім того, звертаємо увагу, що згідно ч. 7 ст. 2 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Але замовник проводячи кілька процедур відкритих торгів, замість однієї міжнародної, Закон не порушує, тому що процедури відкритих торгів не уникає. Детальніше з цим питанням Ви можете ознайомитись у Журналі № 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 41. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.