Відповідно до положень ЗУ “Про ринок природного газу” від 09.04.2015 № № 329-VIII, зокрема ст. 13 цього Закону Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Євгенія1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

22.01.2018

Все, що потрібно знати про тендер: хто? як? коли?

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro м. Чернівці

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

Відкриті єдині державні реєстри:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018

Щодо учасників нерезидентів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.01.2018
Читати всю статтю ...

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...
19.09.2017 11:02   Євгенія
добрий день, чи можемо ми провести закупівлю газу застосувавши переговорну процедуру, якщо підприємство постачальник занесено в перелік суб'єктів природних монополій?
Ответ: Добрий день! Відповідно до положень ЗУ “Про ринок природного газу” від 09.04.2015 № № 329-VIII, зокрема ст. 13 цього Закону, ринок постачання природного газу є конкурентним і у споживачів є можливість вільного вибору постачальника природного газу. Крім того, у Зведеному переліку суб'єктів природних монополій (дійсний станом на 31.08.2017), який розміщено на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=136411&schema=main) відсутні монополісти, які надають послуги постачання природного газу. В ньому присутні виключно суб'єкти господарювання, які займаються розподілом природного газу. Враховуючи зазначене, при закупівлі природного газу, замовники проводять процедуру відкритих торгів. Звертаємо Вашу увагу, що згідно п.4 ч.2 ст. 35 ЗУ “Про публічні закупівлі” замовник може провести переговорну процедуру як виняток у випадку якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.