>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

20.11.2017

Поради_від_Радника

Чи може останній день кінцевого строку подання пропозицій припадати на вихідний?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд визначив пріоритетним казначейське обслуговування через систему "Клієнт казначейства - Казначейство"

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів Українивід 15.11.2017 № 816-р 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

МЕРТУ оприлюднило лист з рекомендаціями для складання тендерної документації

В п’ятницю на офіційному веб-порталі Мінекономрозвитку України було оприлюднено лист від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...
18.09.2017 15:03   Юлія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, було проведено двічі відкриті торги, через відсутність достатньої кількості учасників були відмінені, умовою у договорі була поставка товарів, яка повинна відбутися до 30.09.2017р. Ми провели переговорну процедуру закупівлі, чи є обов’язковим включення цієї умови? Якщо так, то чи можемо ми після підписання договору змінювати цю умову?
Ответ: Добрий день! Відповідно до п.4 ч. 2 ст. 35 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. З цього випливає, що заборони щодо зміни дати поставки при проведенні переговорної процедури після двічі відміненого тендеру в Законі не має. І це є цілком логічним, оскільки передбачений при проведенні перших відкритих торгів строк поставки товару, може втратити актуальність на момент проведення переговорної процедури. Щодо внесення змін до договору про закупівлю, то це питання залежить від того чи відноситься строк поставки товарів, за умовами укладеного Вами договору про закупівлю, до істотних умов договору про закупівлю. Якщо відноситься, тоді зміни до істотних умов договору про закупівлю не можуть вноситись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, окрім випадків, передбачених ч.4 ст. 36 Закону. Якщо ця умова не є істотною, тоді зміни можуть вноситись в порядку передбаченому законом та/або самим договором. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у вересні проводяться в Києві (щотижня), а також в Житомирі (12-13 жовтня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес- ланч, видача сертифікатів про навчання.