>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2017 14:35   Світлана
Доброго дня! Постановою КМУ від 09.08.2017р. №553 внесено деякі зміни...: через кому в абзаці п`ятому пункту 2 добавлені "казенні та комунальні підприємства". Це означає, що "казенні та комунальні підприємства" не є "замовниками" в розумінні Закону "про публічні закупівлі"?
Ответ: Добрий день! Постановою КМУ від 09.08.2017 № 533 внесено зміни в Порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, завтердженого постановою КМУ від 24.02.2016 № 166. Згадані у Вашому запитанні зміни стосуються розширення переліку тих, кому електронні майданчики можуть надавати послуги, відповідно до рівня акредитації, визначеного у пункті 12 цього Порядку. Визначення того, хто є замовником у розумінні ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) наведено у п. 9 ч. 1. ст. 1 Закону. Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.