>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.09.2017 10:59   Любов
Доброго дня! Просимо допомогти нам правильно здійснити закупівлю робіт на спорудження пам"ятника по КЕКВ 3122 Капітальне будівництво інших об"єктів на суму 439000,00 грн. На даний час по кошторисних призначенням у нас є 244000,00 грн. Договір планують укласти на суму 439000,00 грн. на два роки. Як правильно оприлюднити звіт про укладений договір не маючи іншої суми по кошторису на 2017 рік. ( проектно-кошторисна документація складена на суму 439000,00 грн.). Проект планують дофінансувати у 2018 році. 1. Як оприлюднити річний план закупівель і на яку суму 244000,00 гнр. або 439000,00 грн.; 2. Звіт про укладений догорів на суму 244000,00 грн. або 439000,00 грн.; 3. Укласти договір на суму яка є по кошторисних призначеннях на 2017 рік - це сума 244000,00 грн. та укласти другий договір на іншу суму коли будуть кошторисні призначення на 2018 рік. Наперед вдячні за допомогу.
Ответ: Добрий день! 1). Відповідно до ст. 4 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. В той же час, допорогові закупівлі включаються до додатку до річного плану закупівель, який згідно наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490, складається за формою річного плану закупівель. До додатку до річного плану включається вся закупівля, а не її частина, тобто 439 тис. грн. 2). Як випливає з самої назви звіту про укладені договори, він подається щодо укладеного договору. Форма звіту про укладені договори, затверджена наказом МЕРТУ від 22.03.2016 № 490. П. 15 цієї форми має назву ”ціна договору”. Таким чином в звіті про укладені договори зазначається ціна договору - 439 тис. грн. 3). Відповідно до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів, затверджених наказом Державної казначейської служби України від 29 квітня 2013 року № 68 (далі - Методичні рекомендації), якщо будівельні роботи будуть тривати на об'єкті більше року такий об'єкт вважатиметься перехідним. Детальніше про це у Журналі № 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 28-30. Таким чином, Ви укладаєте договір генпідряду на всю суму - 439 тис. грн і на весь строк будівництва (до 2018 року). В договорі підряду зазначається, що розрахунки за виконані роботи здійснюються в межах та за наявності відповідного бюджетного фінансування. До договору генпідряду обов'язково, у відповідному додатку до договору, додається календарний графік виконання будівельних робіт. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.