>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.08.2018cal

15.08.2018

Мінекономрозвитку оприлюднило лист рекомендаційного характеру


 від 07.08.2018 № 3304-04/33947-06 щодо відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі  

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

14.08.2018

#Поради_від_Радника


Заборона здійснення державних закупівель як санкція.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.09.2017 15:35   Ольга
Доброго дня! Наша організація проводила три рази відкріті торги на суму більш ніж 200 тис. грн. на придбання картриджів. Учасники були, але за наявністю невірної тендерної документації з їх сторони ми повинні були відмінити торги. Тому відміна відбулась три рази. Є в нас можливість не проводити знов відкриті торги, а зробити прямий договір на придбання цих картриджів, якщо так, тоді на які джерела законодавства ми можемо спиратись?
Ответ: Добрий день! Виходячи з інформації наданої в запитанні, а саме того, що Ви вже проводили відкриті торги, можна дійти висновку, що Ви у будь-якому випадку маєте здійснювати закупівлю за однією з процедур, передбачених ч.1 ст. 12 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, як виняток, замовник може провести переговорну процедуру у випадку, якщо ним було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В іншому випадку, замовник проводить закупівлю за процедурою відкритих торгів. Виходячи з наданої Вами у запитанні інформації, участь у відмінених відкритих торгах брала достатня кількість учасників, хоча їх тендерні пропозиції були відхилені Вами, а тому Вам необхідно знову проводити відкриті торги. Випадки укладення прямого договору на закупівлю предмета закупівлі, вартість якого перевищує вартісні межі встановлені в ч.1 ст. 2 Закону, в Законі не передбачені. При цьому, відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.