>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.08.2018cal

15.08.2018

Мінекономрозвитку оприлюднило лист рекомендаційного характеру


 від 07.08.2018 № 3304-04/33947-06 щодо відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі  

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

14.08.2018

#Поради_від_Радника


Заборона здійснення державних закупівель як санкція.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.09.2017 14:09   Ольга
Добрый день! Подскажите такой вопрос, наша организация проводила электронные торги на покупку картриджей на сумму 300 тыс. грн. Три раза проводились торги, три раза торги отменились. Можем ли мы в таком случае без проведения электронных торгов заключить прямой договор на закупку этих картриджей, если да, то на какие источники можно ссылаться, или где может это быть прописано в законодательстве?
Ответ: Добрий день! Виходячи з інформації наданої в запитанні, а саме того, що Ви вже проводили відкриті торги, можна дійти висновку, що Ви у будь-якому випадку маєте здійснювати закупівлю за однією з процедур, передбачених ч.1 ст. 12 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, як виняток, замовник може провести переговорну процедуру у випадку, якщо ним було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В іншому випадку, замовник проводить закупівлю за процедурою відкритих торгів. Виходячи з наданої Вами у запитанні інформації, участь у відмінених відкритих торгах брала достатня кількість учасників, хоча їх тендерні пропозиції були відхилені Вами, а тому Вам необхідно знову проводити відкриті торги. Випадки укладення прямого договору на закупівлю предмета закупівлі, вартість якого перевищує вартісні межі встановлені в ч.1 ст. 2 Закону, в Законі не передбачені. При цьому, відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у вересні проводяться в Києві (щотижня), а також в Житомирі (12-13 жовтня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес- ланч, видача сертифікатів про навчання.