>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

Судова практика - закупівля за додатково виділені кошти


Справа про притягнення до адміністративної відповідальності

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.09.2017 11:13   Ольга
Доброго дня. При формуванні звіту про укладений договір чи є обов'язковим (чи рекомендаційним)прикріплення сканованого договору ?
Ответ: Добрий день! В Законі України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) це питання не врегульовано. В той же час в п. 4.1.1. Порядку здійснення допорогових закупівель, затверджених наказом ДП “Зовнішторгвидав” № 35 від 13.04.2016 передбачено, що замовнику забезпечено можливість щодо оприлюднення звіту про укладені договори та скан-копії договору про Закупівлю. Хоча, Наказ № 35 не є нормативно-правовим документом і за його порушення не передбачено відповідальності замовника, рекомендуємо все ж таки з метою дотримання, передбаченого ст. 3 Закону, принципа відкритості і прозорості на всіх стадіях закупівель публікувати скан-копію договору разом зі звітом про укладені договори. Також звертаємо увагу, що наказом Мінекономрозвитку України від 22.03.2016 № 490, затверджено форми документів у сфері публічних закупівель, зокрема форму Звіту про укладені договори. Відповідно до п. 2 Наказу № 490 формами документів, зазначених у пункті 1 цього наказу, затверджуються обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель. Отже, обов’язковим полем для заповнення, є у тому числі пункт 14 форми Звіту про укладені договори, який має назву «Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг». На разі відповідне поле у системі ProZorro є неактивним, тобто у разі внесення необхідної інформації за допомогою функціоналу майданчика, така інформація не відображається в електронній системі закупівель. Таким чином, оскільки в системі електронних закупівель реалізована можливість розміщення копії договору разом зі звітом про укладений договір, замовник з метою дотримання законодавства, може додатково прикріпити окремий файл форми Звіту про укладені договори, у якому вказати усю необхідну інформацію, передбачену формою такого Звіту, у тому числі, стосовно пункту 14. Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ до електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.