>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...

17.05.2018

Відповідь розпорядника інформації про те, що

інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.05.2018
Читати всю статтю ...
08.09.2017 09:48   Ольга
Доброго дня! При проведенні відкритих торгів найкращу за ціною пропозицію було відхилено рішенням тендерного комітету. Перейшовши до пропозиції наступного учасника, виявили, що довідки за ст. 16 та 17, що вимагалися у тендерній документації, учасник підвантажив лише на стадії кваліфікація, тобто після відхилення пропозиції попереднього учасника. У тенд. документації ми не прописували фразу типу "всі довідки повинні бути надані до проведення аукціону". В даному випадку ми повинні відхилити пропозицію учасника, подання довідок на стадії кваліфікація є неправомірним??? Чи обрати його переможцем? Дякую
Ответ: Добрий день! Відповідно до п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. В ч. 2 ст. 21 та у п. 13 ч. 2 ст. 22 Закону зазначено, що в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів та у тендерній документації обов’язково зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Документи подані учасником на виконання умов тендерної документації вже після встановленого замовником кінцевого терміну подання тендерних пропозицій замовником не розглядаються. Відповідно до ст. 25 Закону тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали. Технічно, можливість дозавантажувати документи учасники отримують вже після аукціону. Таким чином, учасник завантаживши довідки по статтям 16 і 17 вже після встановленого Вами кінцевого строку для подання тендерних пропозицій прямо порушив вимоги Вашої тендерної документації. В зв'язку з цим, на підставі п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі якщо: тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.Увага Акція на 2018 рік (Плати за один отримуй два усього за 212 грн). Передплативши журнал до 31.10.2017 на весь 2018 рік та сплативши до 1 січня 2018 року, Ви отримаєте друкований журнал та доступ електронних версій з 2011 по 2018 рік включно.