>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...
08.09.2017 09:12   Олена
Добрий день! Якщо для закупівлі виділено приміром 300 000 тим грн, але за результатом могіторингу цін виясняється, що товар коштує дешевше.Чи можна оголосити закупівлю на меншу суму, не ту яку виділили.дякую.
Ответ: Добрий день! Перед тим, як оголошувати закупівлю замовник вносить закупівлю до річного плану закупівель/додатку до річного плану закупівель. Згідно статті 4 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Формою річного плану закупівель, затвердженою наказом МЕРТУ № 490 передбачено заповнення замовником п. 6 - “Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі”. Якщо Вам виділено 300 тис. грн, але в результаті моніторингу Ви встановили, що при поточних ринкових цінах той же обсяг закупівлі коштує дешевше, Ви вносите до річного плану закупівель закупівлю з очікуваною вартістю, вирахуваною з огляду на результати моніторингу. Таким чином, Вами буде дотримано принцип максимальної економії та ефективності, передбачений статтею 3 Закону. Після внесення зазначеної закупівлі до річного плану закупівель, Ви можете розміщувати оголошення про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.