Відповідно Закону України “Про публічні закупівлі” Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Тетяна1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.01.2018

Поради_від_Радника

І ще раз про планування. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.01.2018
Читати всю статтю ...

12.01.2018

Актуальні матеріали, розміщені в січневому журналі

 ігнорування замовником положень Закону щодо обов’язку здійснювати планування закупівлі https://youtu.be/2OsEH6H5Yl4

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11 січня Кабмін ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році.

За ним у 2018 році рекомендується перенести робочі дні з:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

 Чи необхідно відображати в річному плані/додатку до річного плану предмети закупівлі, на які не поширюється дія Закону?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11.01.2018

Читайте у журналі "Радник в сфері державних закупівель" № 1 (76) за січень 2018р.

для передплатників програми радник-інфо http://radnuk.com.ua/radnuk-info/ журнал доступний для завантаження.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
11.01.2018
Читати всю статтю ...
07.09.2017 09:15   Тетяна
Замовником укладено договір з зазначенням, що загальна сума договору визначається сумою специфікацій, за якими замовник закуповує різні предмети закупівлі протягом дії договору. Як правильно розмістити замовнику звіт про укладений договір, якщо на момент звітування підписана тільки перша специфікація, а наступні будуть підписуватися за потребою та наявністю фінансування. Замовником не укладається договір на кожний предмет окремо.
Ответ: Добрий день! Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Згідно статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про укладені договори - протягом одного дня з дня укладення договору. Відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 8 Закону Уповноважений орган розробляє та затверджує форму звіту про укладені договори. Форму звіту про укладені договори затверджено наказом МЕРТУ від 22.03.2016 № 490. Пункт 15 зазначеної форми носить назву - ціна договору, в яку необхідно вносити ціну укладеного договору. Випадки, коли форма звіту заповнюється без зазначення ціни не передбачені. Крім того, звертаємо увагу, що питання укладення договорів за результатами допорогової закупівлі регулюється Цивільним та Господарським кодексами України. Згідно ст. 180 Господарського кодексу України господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов. Істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода. При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. Таким чином, договір про який йде мова у Вашому запитанні укладено з порушенням положень ГК України. В подальшому у випадку, коли фактичні обсяги та ціну закупівлі, наприклад, товару не можна передбачити заздалегідь, закупівлю доцільніше здійснювати поетапно за окремими договорами. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.