в ЗУ “Про здійснення державних закупівель”, а саме у ч.2 ст. 17 Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Ірина Ф.1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.01.2018

Поради_від_Радника

І ще раз про планування. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.01.2018
Читати всю статтю ...

12.01.2018

Актуальні матеріали, розміщені в січневому журналі

 ігнорування замовником положень Закону щодо обов’язку здійснювати планування закупівлі https://youtu.be/2OsEH6H5Yl4

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11 січня Кабмін ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році.

За ним у 2018 році рекомендується перенести робочі дні з:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

 Чи необхідно відображати в річному плані/додатку до річного плану предмети закупівлі, на які не поширюється дія Закону?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11.01.2018

Читайте у журналі "Радник в сфері державних закупівель" № 1 (76) за січень 2018р.

для передплатників програми радник-інфо http://radnuk.com.ua/radnuk-info/ журнал доступний для завантаження.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
11.01.2018
Читати всю статтю ...
06.09.2017 10:30   Ірина Ф.
Добрий день! Допоможіть будь-ласка! Ми "замовник", переможцем відкритий торгів є фірма, що зареєстрована на Кіпрі (офшорні зони). По минулому Закону ми не мали права його акцептувати,в теперішньому Законі така норма відсутня. Чи є інші нормативно-законодавчі акти, які забороняють укладати з такими переможцями договори?? Чи ми можемо це зробити??? Дякуємо!!
Ответ: Добрий день! Як Ви правильно зауважили, в ЗУ “Про здійснення державних закупівель”, а саме у ч.2 ст. 17 було передбачено можливість для замовника прийняти рішення про відхилення пропозиції учасника, який був зареєстрований в офшорних зонах. Проте ЗУ “Про здійснення державних закупівель” втратив чинність з 1 серпня 2016, а в ЗУ “Про публічні закупівлі” така підстава для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутня. Таким чином, якщо тендерна пропозиція учасника відповідає вимогам тендерної документації, замовник визначає такого учасника переможцем процедури закупівлі. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.