>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

20.11.2017

Поради_від_Радника

Чи може останній день кінцевого строку подання пропозицій припадати на вихідний?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд визначив пріоритетним казначейське обслуговування через систему "Клієнт казначейства - Казначейство"

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів Українивід 15.11.2017 № 816-р 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

МЕРТУ оприлюднило лист з рекомендаціями для складання тендерної документації

В п’ятницю на офіційному веб-порталі Мінекономрозвитку України було оприлюднено лист від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.11.2017
Читати всю статтю ...

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...
05.09.2017 09:57   Альона
Доброго дня!Допоможіть вирішити таку ситуацію.На періоді кваліфікації у відкритих торгах Учасника 1 було дискваліфіковано, він подав вимогу, але Замовник не змінив своє рішення.Переможцем торгів було визнано Учасника 2.На періоді очікування підписання договору(в період оскарження 10 днів)Учасник 1 подає скаргу до АМКУ щодо необгунтованої дискваліфікації, скаргу задовольняють.Як діяти Замовнику в такій ситуації?Чи може він відмінити своє рішення щодо Учасника 2 на користь Учасника 1? Чи є можливість повернути кошти за участь дискваліфікованому Учаснику 1 у разі задоволення скарги?
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 18 Закону України “Про публічні закупівлі” скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю (ч.2 ст. 18 Закону). У разі прийняття скарги до розгляду електронна система закупівель не оприлюднює договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі. Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо закупівлі, у тому числі укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. У разі усунення замовником порушень, зазначених у скарзі, замовник протягом одного робочого дня з моменту усунення порушення повинен повідомити про це орган оскарження та розмістити в електронній системі підтвердження. У будь-якому разі укладення договору про закупівлю під час оскарження забороняється (ч. 7 ст. 18 Закону). Відповідно до ч. 9 ст. 18 Закону За результатами розгляду скарги орган оскарження має право прийняти рішення про встановлення або відсутність порушень процедури закупівлі та про заходи, що повинні вживатися для їх усунення, зокрема зобов’язати замовника повністю або частково скасувати свої рішення, або за неможливості виправити допущені порушення відмінити процедуру закупівлі. Рішення органу оскарження містять в тому числі мотивувальну та результативну частину. Якщо орган оскарження задовільнив скаргу, в результативній частині його рішення вказується про те, які дії повинен здійснити замовник. Відповідно до ч. 12 ст. 18 Закону рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Але рішення органу оскарження може бути оскаржене суб’єктом оскарження, замовником у судовому порядку протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель. Також звертаємо увагу, що на майданчику є можливість скасувати рішення про визначення переможця і знову визначити переможцем відхиленого учасника. Щодо питання повернення оплати, то не зрозуміло про які кошти для повернення Учаснику 1 Ви запитуєте. Якщо мова йде про кошти, які Учасник 1 сплатив за подання скарги, то такі кошти у будь-якому випадку не повертаються скаржнику, оскільки це не передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 291. Якщо мова йде про кошти, які Учасник сплачує майданчику за подання пропозиції, то згідно ч. 4 постанови КМУ від 24.02.2016 № 166 оператором авторизованого електронного майданчика повертається плата учаснику/переможцю у разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, але крім випадків, коли пропозиції учасника/переможця було відхилено. Увага! Відкрито передплату журналу “Радник в сфері державних закупівель” на 2018 рік. Встигніть передплатити журнал на 2018 рік до 31.10.2017 і отримуйте щомісячно за однією ціною - 212 грн. електронну та друковану версії журналу. Детальніше за номером (044) 451-85-71.