>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
31.08.2017 15:18   Віолетта
Добрий день! В результаті проведення процедури відкритих торгів був укладений договір на поставку товару. Поставка товару була виконана в межах договору , але поставка відбулась з толерантністю яка не передбачена умовами договору. Як бути Замовнику , якщо загальна сума договору не змінилась (толерантність не вплинула на загальну вартість товару), а кількість змінилась з урахуванням толерантності. Чи потрібно замовнику укладати додаткову угоду та як результат розміщувати повідомлення про внесення змін до договору ? Дякуємо за відповідь
Ответ: Добрий день! Відповідно до статті 180 Господарського кодексу України предмет відноситься до істотних умов договору. Умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їх якості. Відповідно до ч. 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків передбачених цією частиною статті 36. Якщо під толерантністю мається на увазі  толеранс поставки  (відхилення  обсягу закупівлі в сторону збільшення  чи зменшення), то підстава, за якою можливо внести зміни до істотних умов договору про закупівлю в частині збільшення обсягів закупівлі, в тому числі без зміни ціни договору, в ч. 4 ст. 36 Закону відсутня. Якщо відбулось зменшення обсягів закупівлі, тоді відповідно до п. 1 ч.4 ст. 36 Закону можливе зменшення обсягів закупівлі. Отже по договору закупівлі можливе лише зменшення обсягу  закупівлі і при цьому  вартість закупівлі повинна змінитись пропорційно в сторону зменшення.  При цьому, як випливає з умов ст. 10 Закону, у разі внесення будь-яких змін до договору про закупівлю, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики - протягом трьох днів з дня внесення змін, оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про внесення змін до договору. Варіантів розв’язання  даної проблеми може бути декілька, в тому числі і повернення надлишку постачальнику. Для більш детального розгляду поставленого питання   наданої інформації  недостатньо. Звертаємо увагу! Редакція журналу надає консультації у зручний для Вас час. Консультації в будь-який робочий час по телефону: 285 грн. - 30 хвилин консультацій. Індивідуальні консультації у нас в офісі: 500 грн. – одна година. Детальніше за номером (044) 451-85- 71.