при збільшені суми договору розрахувати суму договору відповідно до індексу споживчих цін? Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Катерина1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.01.2018

Верховна Рада ухвалила Закон про приватизацію державного і комунальногомайна

Цей Закон, розроблений з урахуванням кращого міжнародного досвіду та норм англійського права

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.01.2018
Читати всю статтю ...

18.01.2018

Зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»

Дискримінаційні вимоги тендерної документації - поради учасникам

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

МЕРТУ надало офіційні рекомендації для оформлення банківських гарантій

Як зазначають в Міністерстві, вимоги до оформлення гарантії є прозорими та доступними для всіх

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.01.2018
Читати всю статтю ...

17.01.2018

Встановлення вимоги стосовно наявності матеріально-технічної бази

Позиція Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України  https://youtu.be/ZO_N0arSrTc

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.01.2018
Читати всю статтю ...

16.01.2018

Уряд затвердив методику оцінювання фіскальних ризиків діяльності підприємств держсектору

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 11.01.2018 № 7

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.01.2018
Читати всю статтю ...
28.08.2017 11:21   Катерина
Добрий день, скажіть будь-ласка як при збільшені суми договору розрахувати суму договору відповідно до індексу споживчих цін????
Ответ: Добрий день! Згідно ст. 180 Господарського кодексу України ціна договору відноситься до істотних умов договору. В ч. 4 ст. 36 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених ч.4 ст. 36 Закону. Зокрема, в п. 7 ч. 4 ст. 36 Закону пердбачено внесення змін до істотних умов договору у випадку зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. З цього випливає, що для можливості зміни суми договору про закупівлю на підставі зміни індексу споживчих цін, в тексті договору про закупівлю потрібно передбачити порядок зміни ціни на цій підставі. Якщо в договорі не передбачено відповідний порядок зміни ціни, застосовувати його не має правових підстав. Звертаємо також Вашу увагу на те, що індекс споживчих цін розраховується органами державної статистики щодо окремих товарів та послуг, які входять до “споживчого кошику”, всього це трохи більше 300 позицій. Якщо предмет закупівлі не входить до цього переліку, для застосування такої підстави у Вас також не має правових підстав. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у вересні проводяться в Києві (щотижня), а також в Житомирі (12-13 жовтня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес- ланч, видача сертифікатів про навчання.