>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.08.2018cal

15.08.2018

Мінекономрозвитку оприлюднило лист рекомендаційного характеру


 від 07.08.2018 № 3304-04/33947-06 щодо відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі  

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

14.08.2018

#Поради_від_Радника


Заборона здійснення державних закупівель як санкція.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.08.2018cal

Отримання позивачем індивідуальної податкової консультації


зміст якої відповідає нормам чинного законодавства

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.08.2018cal

13.08.2018

Підсумки навчання 9-10 серпня м. Одеса


 "Прозорі закупівлі: від рішень Антимонопольного до судової практики та моніторингу”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.08.2017 16:52   Наталя
Один з членів тендерного комітету змінив прізвище у зв'язку із сімейними обставинами; у іншого члена тендерного комітету змінилося найменування посади, яку він обіймає. Просимо сказати, як правильно повинно виглядати оформлення складу тендерного комітету в даному випадку. Чи необхідно видати новий наказ про створення тендерного комітету, чи достатньо буде внести зміни до основного наказу про створення тендерного комітету лише в частині внесення змін щодо цих осіб?Дякуємо
Ответ: Добрий день! Відповідно до ст. 11 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) склад тендерного комітету та положення про тендерний комітет затверджуються рішенням замовника. Рішення тендерного комітету оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Звідси випливає, що у разі включення/виключення члена або членів тендерного комітету, зміни прізвища або посади члена або членів тендерного комітету замовник вносить відповідні зміни до складу тендерного комітету. При цьому, в Законі неврегульовано питання щодо способу внесення таких змін. Тому, замовник може або затвердити новий склад комітету новим наказом, або внести відповідні зміни до діючого наказу, яким затверджено попередній склад тендерного комітету. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у вересні проводяться в Києві (щотижня), а також в Житомирі (12-13 жовтня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес- ланч, видача сертифікатів про навчання.