>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.03.2018

Проведення процедури закупівлі для потреб оборони

військовими формуваннями та/або частинами Національної гвардії України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.03.2018
Читати всю статтю ...

Шановні Учасники групи ПоРадник для Учасника!

Тема нашого чергового кейсу: «Безкоштовні аналітичні та пошукові інструменти, які можуть стати у нагоді Учасникам торгів в системи PROZORRO». 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.03.2018
Читати всю статтю ...

14.03.2018

НКРЕКП затвердила кодекси і правила необхідні для запуску нового формату ринку електроенергії

Правила ринку визначають порядок реєстрації учасників ринку, порядок та вимоги до забезпечення виконання зобов'язань

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
14.03.2018
Читати всю статтю ...

МОЗ України планує проведення семінарів по закупівлі ліків у Prozorro

Міністерство охорони здоров’я запрошує фахівців на семінари з визначення обсягів потреби ліків

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
14.03.2018
Читати всю статтю ...
18.08.2017 11:41   Наталія
На початку року не було здійснено оприлюднення додатку до річного плану закупівель на 2017. Чи можна затвердити додаток до річного плану закупівель у серпні 2017 року зазначивши очікувану вартість предметів закупівлі за період січня - грудня 2017 р. вказавши загальну орієнтовну вартість закупівлі по коду CPV (н-д 199 880,00 грн. річних - без застосування електронної системи закупівель), а не вартість кожного укладеного договору окремо так як інформацію про кожну закупівлю оприлюднюється на веб - порталі e-data ? Дякуємо.
Ответ: Добрий день! У Ваших діях вбачається пряме порушення вимог Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), а саме: здійснення закупівель, які не внесені до річного плану/додатку до річного плану, а також в порушенні строків публікації річного плану/додатку до річного плану та відповідних змін до них. Зокрема, згідно зі ст. 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Таким чином, здійснення закупівель, в тому числі без використання електронної системи закупівель, які не включені до річного плану/ додатку до річного плану, є порушенням Закону. Цією ж статею Закону передбачено, що річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Зазначені документи обов`язково оприлюднюються у вказані строки саме на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель в незалежності від того, на яких ще інтернет-ресурсах вони ще додатково оприлюднюються замовником. Крім того, кожна закупівля вказується в річному плані/додатку до річного плану окремою позицією. Це твердження випливає з форми річного плану, затвердженої наказом МЕРТУ від 22.03.2016 № 490, якою передбачено зазначення орієнтовного початку закупівлі та її очікуваної вартості. Детальніше з питанням планування закупівель можна ознайомитись в Журналі № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34-37. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників у вересні проводяться в Києві (щотижня), а також в Житомирі (12-13 жовтня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85- 71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес- ланч, видача сертифікатів про навчання.