>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
07.08.2017 13:34   Віталій
Добрий день. Наша установа – юридична особа, яка фінансується з місцевого бюджету. Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах. Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, вимоги до формату і структури таких наборів даних, періодичність їх оновлення визначені Кабінетом Міністрів України в однойменному положенні, затвердженому Постановою від 21.10.2015 № 835 (далі – Положення № 835). Додатком до Положення № 835 визначено, що всі розпорядники публічної інформації зобов'язані оприлюднити у формі відкритих даних річні плани закупівель. Відповідно до пункту 4 Положення № 835 набори даних розпорядник інформації оприлюднює та регулярно оновлює не лише на своєму офіційному веб-сайті, а й на своїй веб-сторінці Єдиного державного веб-порталу відкритих даних (data.gov.ua). Пункт 11 Порядку ведення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 р. № 867, зобов'язує розпорядників інформації розміщувати на власних веб-сайтах посилання на Єдиний державний веб-портал відкритих даних. Поясніть, будь ласка, хто повинен оприлюднювати річний план закупівель на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) та на власному веб-сайті: тендерний комітет (уповноважена особа) чи інша особа розпорядника інформації? Що робити, якщо в установі немає власного веб-сайту? Дякую.
Ответ: Доброго дня! Ні в Законі України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), ні в Положенні про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженому постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 не вказано, хто конкретно повинен оприлюднювати річний план закупівель на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) та на власному веб-сайті. Відповідне рішення приймає сам розпорядник інформації. Якщо у розпорядника інформації відсутній власний веб-сайт, він може розміщувати оприлюднювати річний план закупівель на веб-сайті організації, установи (розпорядника коштів), якому він підпорядковується. Детальніше з цим питанням Ви можете ознайомитись в Журналі № 12 (63) за грудень 2016 року на стор. 11-13. Звертаємо Вашу увагу на те, що саме зараз діють неймовірні знижки на передплату Журналу «Радник в сфері державних закупівель» на ІІ півріччя: 1092 грн за 6 журналів замість 1272 грн. Передплатний індекс журналу: 89613. Більше детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (044) 451-85-71.