>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.07.2018cal

23.07.2018

#Поради_від_Радника


Нагадаємо замовникам, що згідно частини 3 статті 17 Закону про публічні закупівлі замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Нагадуємо


про зустріч ПоРадника  в цю середу 25.07.2018.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд посилив контроль за імпортом харчових продуктів


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.07.2018cal

Уряд спростив ведення господарської діяльності


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
04.08.2017 14:16   Наташа Ф.
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може учасник для підтвердження відповідності ст.16 подати виконання аналогічних договорів за 2017 рік, якщо в тендерній документації встановлено "виконання аналогічних договорів" за 2015-2016 рік. Чи зобов'язаний замовник відхилити таку пропозицію за ст. 30? Дякую.
Ответ: Добрий день! Якщо учасник, подає на підтвердження своєї відповідності кваліфікаційним критеріям інформацію про досвід виконання аналогічного договору за період, який не відповідає періоду, встановленому замовником в тендерній документації, таким чином учасник порушує умови тендерної документації. В зв'язку з цим, замовник має відхилити тендерну пропозицію такого учасника на підставі п. 4, ч.1 ст. 30 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон): тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Якщо учасник вважає такі умови тендерної документації дискримінаційними, він має право, у встановлені Законом строки, звернутись до замовника з вимогою щодо усунення порушення або подати скаргу до органу оскарження. Згідно частини 1 статті 23 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників в липні-серпні проводяться в Києві (щотижня), а також в Одесі (17-18 серпня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.