>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Нагадуємо


з 01.07.2018 доступ до Реєстрів Мін’юсту буде можливим виключно з використанням захищених носіїв особистих ключів ЕЦП

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

Проведення позапланових технічних робіт


Єдиних та Державних реєстрів

Рейтинг: 0
Комментарии: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
04.08.2017 12:46   Віталій
Добрий день. Допоможіть, будь ласка, у вирішенні наступних питань: Чи можливо при допорогових закупівлях зменшувати ціну за одиницю товару в бік зменшення (сума договору не змінюється, а збільшується кількість товару) або збільшення (сума договору не змінюється, а зменшується кількість товару)? Якщо так, то як викласти позиції відповідних предметів закупівлі у специфікації? Якими законодавчими документами слід керуватися? Дякую!
Ответ: Добрий день! Перш за все зазначимо, що допорогові закупівлі не підпадають під дію ЗУ “Про публічні закупівлі”, зокрема ст. 36, в якій наведені підстави для внесення змін до істотних умов договору про закупівлю. На сьогоднійшній день, для допорогів діє тільки Порядок здійснення допорогових закупівель, затверджений наказом ДП “Зовнішторгвидав України” від 13.04.2016 № 35 (далі - Порядок). Відповідно до п. 9.4. Порядку договір за результатами проведення Закупівлі підписується між Замовником та Переможцем поза Системою згідно чинного законодавства не раніше ніж через 2 робочих дні після оприлюднення рішення про Переможця Закупівлі. Договір між Замовником та Переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні. Звідси випливає, що договір за результатами допорогової закупівлі укладається у відповідності до чинного законодавства, тобто положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні. При цьому, якщо предмет закупівлі товару складається з кількох товарних позицій, в документації необхідно навести перелік таких позицій із зазначенням кількості товару, що закуповується по кожній з них. В той же час, питання внесення змін до договору Порядком не врегульовано. Таким чином, внесення змін до договору та додатків до договору здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства та в порядку, передбаченому самим договором. Відповідно, у Вас є можливість вносити зміни до договору, якщо це передбачено умовами самого договору.Звертаємо Вашу увагу на те, що саме зараз діють неймовірні знижки на передплату Журналу «Радник в сфері державних закупівель» на ІІ півріччя: 1092 грн за 6 журналів замість 1272 грн. Передплатний індекс журналу: 89613. Більше детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (044) 451-85-71.