>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

19.10.2017

Увага!

Нові форми бюджетної звітності на Еdata

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.10.2017
Читати всю статтю ...

Швидкий доступ до всіх інструментів для дослідження публічних закупівель

Команда DOZORRO створили на своєму порталі сторінку, яка містить посилання на  інструменти та сервіси

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.10.2017
Читати всю статтю ...

18.10.2017

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

На сьогоднішній день, декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.10.2017
Читати всю статтю ...

17.10.2017

Порада від Радника

Як потрібно визначати вартість предмета закупівлі робіт, щоб помилково не перевищити межу в 1,5 млн. грн.?  

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.10.2017
Читати всю статтю ...
03.08.2017 16:59   Неллі Павлівна
Доброго дня. Підскажіть будь ласка як діяти тендерному комітету у такій ситуації: ми, державна установа, провели переговорну процедуру на закупівлю теплової енергії до кінця року, використавши умову ст.35 п.2 п.п.2 (відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин). На сьогодні іншим постачальником тепла було орендовано приміщення на території нашої установи для подальшого встановлення обладнання для постачання теплової енергії нашій установі. За якою процедурою проводити нові торги? за переговорною чи відкриті торги? Чи можливо у нашій ситуації провести переговорну процедуру з кількома учасниками і яку умову застосувати ?
Ответ: Доброго дня! З Вашого запитання можна дійти висновку, що після монтажу на території Вашої установи обладнання для постачання теплової енергії у Вас зникне підстава для проведення переговорної процедури на підставі п.2 ч. 2 ст. 35 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), оскільки у Вас з'явиться альтернатива при виборі постачальника теплової енергії. Згідно ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура застосовується замовником як виняток у випадках наявності підстав, передбачених цією частиною ст. 35 Закону. При їх відсутності замовник здійснює процедуру відкритих торгів. При цьому, питання вибору процедури закупівлі належить виключно до компетенції тендерногокомітету/уповноваженої особи замовника. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie