>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

23.04.2018

Роль ДП "Держзовнішінформ"

у публічних закупівлях

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року

Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.04.2018
Читати всю статтю ...

19.04.2018

Аналіз проекту закону

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.04.2018
Читати всю статтю ...
28.07.2017 10:33   Ольга
Законом «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIІI багато строків оприлюднення визначено в календарних днях. Як правильно вчиняти коли кінечні строки оприлюднення випадають на суботу чи неділю, які є вихідними у членів тендерного комітету, або на святковий день, оприлюднити в перший робочий день тендерного комітетупісля вихідного чи святкового , чи оприлюднити в віхідний чи святковий? 1)Чи порушення оприлюднення інформація в вихідний день тендерного комітету? 2)Чи порушення оприлюднення інформації "день в день" з прийняттям рішення? Наприклад, коли Законом визначено: "протягом одного дня з дня прийняття рішення" - виходить в день прийняття рішення не можна оприлюднювати інформацію?
Ответ: Доброго дня! Характеризуючи правові відносини, що виникають при здійсненні публічних закупівель, слід виходити з того, що Закон про публічні закупівлі є спеціальним нормативним актом, який містить норми, що регулюють вчинення певних дій відповідно до визначених строків. Таким чином, обчислення таких строків здійснюється, в першу чергу, відповідно до цього Закону, а застосування норм Цивільного кодексу України та іншого законодавства України не повинно йому суперечити. Святкові і вихідні дні визначаються відповідно до Кодексу законів про працю України. В той же час Закон про публічні закупівлі не містить норми щодо можливості визначення останнім днем вчинення відповідних дій в перший робочий день, що слідує за святковим чи вихідним. Отже перенесення строку не відбувається і замовник чи учасник повинен вчинити необхідну дію до 24:00 останнього дня її вчинення. Зі свого боку, рекомендуємо оприлюднювати відповідну інформацію у робочий час вашої організації, але у будь-якому випадку до кінцевого строку оприлюднення інформації. В протилежному випадку недотримання строків оприлюднення інформації матиме наслідком настання адміністративної відповідальності відповідно до статті 16414 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі відповідно до вимог законодавства, що тягне за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (11 900 – 17 000 грн.).Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 – 25 500 грн.). Вираз «протягом одного дня з дня прийняття рішення» означає, що відповідна дія може бути вчинена в день прийняття рішення, але не пізніше наступного дня після прийняття рішення. Разом з цим зазначаємо, що питання обчислення строків потрібно розглядати детально у кожному окремому випадку. Додатково повідомляємо Вам, що стаття відповідного змісту щодо порушеного Вами питання планується у випуску журналу № 9 (72) за вересень 2017 року.Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників в липні-серпні проводяться в Києві (щотижня), а також в Одесі (17-18 серпня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.