>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

19.07.2018cal

19.07.2018

Пов’язані особи в публічних закупівлях: кого відхиляємо, а кого залишаємо?


Випадок 3. Учасники пов’язані між собою

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

18.07.2018

Уряд вніс зміни до Порядку подання фінансової звітності.


Документ приведено у відповідність до Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.07.2018cal

#Поради_від_Радника


Чи можна тендерному комітетові засідати у вихідні дні (датувати протоколи вихідними)?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.07.2018cal

17.07.2018

Жертви змови на торгах: як поводитися?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.07.2018cal

16.07.2018

Увага!


З 17 липня наберуть чинності зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
28.07.2017 10:16   Наталя
Доброго дня! Коли саме Замовник повинен здійснювати пошук, перевірку та скликати засідання тендерного комітету для підтвердження перевірки інформації пошук яких здійснює Замовник самостійно з відкритих реєстрів доступ до которих є вільним щодо Переможця відпосідно ст.17? Мабуть це необхідно робити в день завантаження учасником документів на підтвердження ст.17, чи може на слідуючий день? Бувають випадки коли Учасник завантажує документи підтвердження ст.17 у останні робочі хвилини останнього допустимого для подачі дня, то скликати засідання тендерного комітету в цей день вже не можливо, а засідання на слідуючий день вже виходить за межі допустимих для подачі 5 днів, та й якщо здійснювати пошук в день засідання, то документи що завантажив учасник і дата формування документів, що замовник перевіряє самостійно не будуть співпадати і буде більши 5 кал днів.
Ответ: Доброго дня! Абзацом другим частини третьої ст. 17 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) встановлено, що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої. Строк у 5 днів встановлено саме для переможця торгів. Крім того, виходячи зі змісту частини 1 ст. 30 Закону, замовник також вимагає від переможця документальне підтвердження відстуності підстав передбачених частиною 2 ст. 17 Закону, але строк для подачі такого документального підтвердження замовник може визначити і довшим ніж 5 днів. Замовник може розпочати перевірку документів, наданих переможцем на підтвердження відсутності підстав передбачених ст. 17 Закону для відхилення його тендерної пропозиції, відразу після завантаження таких документів переможцем. Кокретного строку для замовника для перевірки документів переможця Законом не встановлено. В той же час, відповідно до частини 2 ст. 32 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Звертаємо Вашу увагу, що для такої процедури відкритих торгів немає певної форми, затвердженої Уповноваженим органом. Тому замовник може зафіксувати результати розгляду тендерної пропозиції учасника документального підтвердження, яке надав переможець, в протоколі засідання тендерного комітету (у довільній формі). Таким чином, інформація щодо перевірки учасника-переможця за допомогою відкритих реєстрів має відображатись у такому протоколі. З зазначеного доходимо висновку, що здійснювати перевірку учасника-переможця потрібно не пізніше дати затвердження протоколу засідання тендерного комітету щодо розгляду тендерної пропозиції учасника. Детальнішу інформацію стосовно відкритих реєстрів та щодо прикладів зі встановлення вимог за статтею 17 Закону про публічні закупівлі ви можете прочитати у статті «Відкриті реєстри: практика застосування 2017 року» - випуск журналу № 7 (70) за липень 2017 року на стор. 22-28.Звертаємо Вашу увагу на те, що саме зараз діють неймовірні знижки на передплату Журналу «Радник в сфері державних закупівель» на ІІ півріччя: 1092 грн за 6 журналів замість 1272 грн. Передплатний індекс журналу: 89613. Більше детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (044) 451-85-71.