>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

16.11.2017

НКРЕКП затвердило механізм формування інвестпрограм для ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів

Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, подання, розгляду, схвалення і виконання інвестиційних програм

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

Уряд ухвалив підтримав проект Закону про Митний тариф України

Законопроект не змінює ставки увізного мита на товари, а лише запроваджує нову класифікацію окремих товарів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
16.11.2017
Читати всю статтю ...

15.11.2017

Позиції органу оскарження - Антимонопольного комітету України.

https://youtu.be/He7Nc8WYxSU Практика оскарження, щодо вимог тендерної документації, а саме щодо встановлення досвіду роботи працівників учасника.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.11.2017
Читати всю статтю ...

Державний Бюджет на 2018 рік прийнято у першому читанні

Документ передбачає суттєве збільшення фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм підтримки реального сектору

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.11.2017
Читати всю статтю ...

П'ятий всеукраїнський Forum Zakupki, Львів

9 листопада, готель Таурус

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.11.2017
Читати всю статтю ...
26.07.2017 10:21   Олена
Чи потрібно при формируванні і оприлюдненні Звіту про укладені договори який перевищує 50тис. грн. прикріплювати скан копію самого договору? Чи потрібно складати та оприлюднювати протокол засідання тендерного комітету до Звіту про укладені договори який перевищує 50тис. грн.? У нас винекли сумніви оскільки абз.3 ч.1 ст.2 Закону України від 25 грудня 2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі» вимагає оприлюднення саме звіту, а авторизований майданчик пропонує прікріплення і підписаного контракту.
Ответ: Добрий день! Відповідно до п. 4.1.1. наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 № 35 замовник разом із звітом про укладені договори оприлюднює також скан-копію договору про закупівлю. При цьому, оприлюднення скан-копії протоколу засідання тендерного комітету щодо затвердження звіту про укладені договори та скан-копії договору ЗУ “Про публічні закупівлі” не вимагається. Детальніше з даним питанням Ви можете ознайомитися в Журналі 8 (71) за серпень 2017 року на стор. 37-40. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.