>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

26.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи усі учасники закупівель звертають особливу увагу на проект договору, який є невід’ємною частиноютендерної документації?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

За перший квартал 2018 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 11 млн грн

До адміністративної відповідальності у звітному періоді притягнуто 35 посадових осіб.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

Держенергоефективності сформувало базу понад 2 тис. будівель державних установ для ЕСКО-інвесторів

Оновлену Інформаційну базу потенційних об’єктів енергосервісу опубліковано на веб-сайті 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...
25.07.2017 10:27   Олена
Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні наступного питання. За результатами процедури закупівлі наша компанія визнана переможцем, ми уклали договір на виконання робіт. Тепер від Замовника надійшов лист, у якому зазначається, що ми маємо надати інформацію про нашу фірму,у тому числі і щодо фінансового стану: відомості щодо оборотних активів та їх вартості, відомості щодо довгострокових зобов'язань і т.д. Чи правомірна така вимога, яким нормативним актом вона регламентується, адже зараз у складі тендерної документації не подаються документи фінансового характеру?
Ответ: Доброго дня! Згідно частини 1 статті 36 Закону про публічні закупівлі договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. У разі якщо між Вами і замовником укладено договір про закупівлю таким чином дані відносини регулюються Цивільним кодексом України та Господарського кодексу України. Можливо у Вашому укладеному договорі про закупівлю було передбачено надання певних документів? В частині 2 статті 36 Закону встановлено, що учасник - переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством. Також звертаємо увагу, що процедура закупівлі завершуєтеся укладанням договору та публікацією звіту. В Законі про публічні закупівлі відсутня вимога щодо надання будь-яких документів після укладання договору. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.