>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

26.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи усі учасники закупівель звертають особливу увагу на проект договору, який є невід’ємною частиноютендерної документації?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

За перший квартал 2018 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 11 млн грн

До адміністративної відповідальності у звітному періоді притягнуто 35 посадових осіб.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

Держенергоефективності сформувало базу понад 2 тис. будівель державних установ для ЕСКО-інвесторів

Оновлену Інформаційну базу потенційних об’єктів енергосервісу опубліковано на веб-сайті 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...
20.07.2017 15:34   Наталія
Добрий день!Звертаємось до вас з таких питань: 1) ми комунальне підприємство з 100% статутною часткою держави але основна мета нашої діяльності відповідно до Статуту є отримання прибудку, ми не є розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів, чи є ми Замовниками в розумінні закону? 2)Як закупити матеріали для виконання робіт , які не можливо було передбачити заздалегіть (прийняли участь в допороговій закупівлі на капітальний ремонт світлофорного обєкту, маємо обмежений термін для виконання цих робіт)якщо вартість таких матеріалів перевищує 200000 грн.?
Ответ: Добрий день! По першому питанню. З наданої Вами інформації неможливо визначити чи є Ваше підприємство замовником у розумінні Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) чи ні, а також чи відноситься воно до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. В той же час, звертаємо Вашу увагу, що юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об'єднання самостійно визначають відповідно свою приналежність до замовників у розумінні абзацу першого пункту 9 частини 1 статті 1 Закону без огляду на те, чи є вони розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів чи ні. При цьому, Мінекономорозвитку у листі № 3302-06_12875-06 від 29.04.2016 надав роз'яснення з цього приводу, а також тестові питання, які мають допомогти юридичним особам визначитись зі своєю належністю до замовників. З текстом роз'яснення Ви можете ознайомитись у випуску журналу № 6 (57) за червень 2016 року на стор. 42-45. По другому питанню. Якщо Ваше підприємство відноситься до замовників у розумінні абзацу першого пункту 9 частини 1 статті 1 Закону Вам необхідно спочатку визначити предмет закупівлі товарів (матеріалів). Згідно з Порядком визначення предмета закупівлі, який затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 предмет закупівлі товарів замовник визначає згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі — Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару. Закупівлю предмета закупівлі можливо здійснювати після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, тобто внесення змін до річного плану закупівель/додатка до річного плану, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону. Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону, Закон застосовується: до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; а також до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Таким чином, якщо очікувана річна вартість закупівлі матеріалу за показником четвертої цифри основного словника дорівнює або перевищує 200 тис. грн, замовник має внести відповідні зміни до річного плану закупівель та провести закупівлю за процедурою відкритих торгів. В свою чергу, замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, в такому випадку повинен внести зміни до додатку до річного плану закупівель та провести закупівлю, або із застосуванням електронної системи закупівель, або уклавши прямий договір. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Навчання/семінари для замовників в липні-серпні проводяться в Києві (щотижня), а також в Одесі (17-18 серпня). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.