Відповідно до ч.4 ст. 36 ЗУ “України про публічні закупівлі” Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Ваші питання2 — Вопросы-ответы2 — Ольга1
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

15.01.2018

Поради_від_Радника

І ще раз про планування. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
15.01.2018
Читати всю статтю ...

12.01.2018

Актуальні матеріали, розміщені в січневому журналі

 ігнорування замовником положень Закону щодо обов’язку здійснювати планування закупівлі https://youtu.be/2OsEH6H5Yl4

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11 січня Кабмін ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році.

За ним у 2018 році рекомендується перенести робочі дні з:

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

Поради_від_Радника

 Чи необхідно відображати в річному плані/додатку до річного плану предмети закупівлі, на які не поширюється дія Закону?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
12.01.2018
Читати всю статтю ...

11.01.2018

Читайте у журналі "Радник в сфері державних закупівель" № 1 (76) за січень 2018р.

для передплатників програми радник-інфо http://radnuk.com.ua/radnuk-info/ журнал доступний для завантаження.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
11.01.2018
Читати всю статтю ...
12.07.2017 13:57   Ольга
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як поступити у наступній ситуації: торги було оголошено з ПДВ на суму 396 тисяч. Система визначила переможцем ФОПа (який не є платником ПДВ) із запропонованою ним сумою 383 790 грн. Ми підписуємо договір на цю суму (щоб не дискримінувати учасника). Коли ми до цієї суми додаємо суму ПДВ, вона перевищує план закупівель (адже ПДВ лягає на витрати підприємства), а це вже виходить як перевитрати державних коштів. Як бути в цій ситуації, зменшувати суму договору додатковою угодою, чи є інший шлях вирішення даної ситуації?
Ответ: Добрий день! По-перше. Ви діяли вірно, розглянувши тендерні пропозиції учасників за однаковим підходом, незважаючи на те, чи є вони платниками ПДВ чи ні. По-друге. Відповідно до ч.4 ст. 36 ЗУ “України про публічні закупівлі” умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. У Вашому випадку, тендерна пропозиція Переможця складає 383 790 грн., відповідно і договір на закупівлю Ви укладаєте на цю ж суму і нічого до неї потім не додаєте. При цьому, раз Переможець не є платником ПДВ, сума договору також вказується без ПДВ. Детальніше з цим питанням, а також з тим як формується в такому випадку звіт про результати процедури можна ознайомитись у випуску журналу №10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 15-18, у випуску журналу №12 (63) за грудень 2016 року на стор. 45 та №5 (68) за травень 2017 року на стор. 38-39. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. В липні навчання для замовників буде проходити у Львові (20-21 липня), Одесі (17-18 серпня) та у Києві (у липні кожен четвер-пятниця). З детальнішою інформацією про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie, або за номером телефону (044) 451-85-71. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.