>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

26.04.2018

#Поради_від_Радника

 Чи усі учасники закупівель звертають особливу увагу на проект договору, який є невід’ємною частиноютендерної документації?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

За перший квартал 2018 року вінницькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 11 млн грн

До адміністративної відповідальності у звітному періоді притягнуто 35 посадових осіб.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

Держенергоефективності сформувало базу понад 2 тис. будівель державних установ для ЕСКО-інвесторів

Оновлену Інформаційну базу потенційних об’єктів енергосервісу опубліковано на веб-сайті 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.04.2018
Читати всю статтю ...

24.04.2018

Офіційне роз’яснення: Як і коли закуповувати ліки, що не увійшли до Нацпереліку

Докладно про нормативне регулювання раціонального планування бюджету медзакладу на ліки для пацієнтів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

В який термін замовнику потрібно виконати рішення органу оскарження

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.04.2018
Читати всю статтю ...
06.07.2017 19:11   Лариса
Доброго дня. В тендерній документації вказана вимога, що «Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати Замовнику документи (підзавантажити в Систему в окремому файлі), що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами 1 і 2 статті 17 Закону: …..-п.6 - сканкопію документа (-ів), виданого відповідним органом, який має такі повноваження, з інформацією про те, що службову (посадову) особу, яку уповноважено переможцем представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, до кримінальної відповідальності не притягують, засудженою (за кримінальними справами) вона не значиться та в розшуку не перебуває. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини відносно дати подання документа». Дата оприлюднення повідомлення про намір укласти договір 03.07.2017 о 16:10. Учасник завантажує в систему сканкопію вказаного документа датованого 02.02.2017 року. Термін подання вищевказаних документів спливає 08.07.2017 о 16:10. Тобто, умова частини 3 ст. 17 Закону умова ДКТ не виконана. Є підстава відхилення. Засідання тендерного комітету щодо даного питання проходить 10.07.2017. Посилаючись на вірус «Петя», 10.07.2017 учасник надає оригінал довідки особисто. Чи законно буде, якщо тендерним комітетом буде прийняте рішення на користь учасника? Дякуємо за допомогу.
Ответ: Добрий день! З Вашого запитання випливає наступне. Учасник-переможець завантажив скан-копію документа, виданого відповідним органом, який має такі повноваження, з інформацією про те, що службову (посадову) особу, яку уповноважено переможцем представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, до кримінальної відповідальності не притягують, засудженою (за кримінальними справами) вона не значиться та в розшуку не перебуває, дата формування якого не відповідає умовам тендерної документації, а тому не може слугувати підтвердженням відстуності підстав, визначених ст. 17 ЗУ “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Згідно ч. 1 ст. 30 Закону, якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статею 17 Закону, замовник відхиляє його тендерну пропозицію. Рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника приймається тендерним комітетом самостійно. Крім того, враховуючи, що в ст. 17 Закону чітко визначено, що Переможець надає документи про відсутність підстав, передбачених ч. 1 ст. 17 Закону у 5-ти денний термін з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, надання цих документів переможцем після кінцевого строку для їх подання є порушенням вимог Закону. Також, відповідно до ст. 14 Закону документи повинні подаватись в електронному вигляді. Ви хочете пройти індивідуальне навчання? У Вас є така можливість - замовляйте індивідуальне навчання для Вашої організації за доступними цінами в редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель». У нас Ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного клієнта і додаткову знижку на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30 %. З детальною інформацією про найближчі дати навчання та семінари Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie.