>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

23.06.2018cal

23.06.2018

УВАГА!


безкоштовна телефонна гаряча лінія буде працювати у суботу 23 червня з 10:00 по 12:00

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

Мінрегіон вводить до ДБН норму


щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
23.06.2018cal

УВАГА!


29 червня система ProZorro працюватимеза алгоритмом робочого дня

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.06.2018cal

21.06.2018

Лист МЕРТУ щодо застосування санкцій


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму офіційному сайті узагальнені відповіді рекомендаційного характеру

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.06.2018cal

20.06.2018

#Поради_від_Радника


Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.06.2017 08:20   Тетяна
Відповідно част.2 ст. 23 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник має право вносити зміни в тендерну документацію увесь період подачі пропозицій, тобто до кінцевого терміну подачі пропозицій. Чи правильно ми розуміємо, що замовник вносить зміни до технічної частини, кількості предмету закупівлі, але не має право змінювати сам предмет закупівлі та його очікувану вартість, оскільки відповідно до ст.4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Чи має право замовник в період проведення процедури закупівлі вносити зміни до річного плану закупівель?
Ответ: Доброго дня! Так, Ви праві замовник дійсно може вносити зміни до тендерної документації до закінчення строку подачі тендерних пропозицій, крім випадків, які потягнуть за собою необхідність внесення змін до річного плану/додатку до річного плану (зміна предмету закупівлі, очікуваної вартості). Це пов'язано з тим, що замовник може вносити зміни до річного плану/додатку до річного плану виключно до початку відповідної закупівлі, про що зазначено у роз'ясненні МЕРТУ (№3302-06/29640-06 від 14.09.2016). Детальніше з цим роз'ясненням та нашими коментарями Ви можете ознайомитись на стор. 38-41 журналу №10 (61) за жовтень 2016 року та стор. 34-37 журналу №4 (67) за квітень 2017 року. У випадку, якщо такі змін потрібно внести, доведеться відміняти процедуру закупівлі, вносити до річного плану нову закупівлю з виправильним предметом закупівлі і очікуваною вартістю закупівлі та розпочинати нову закупівлю. Редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінги для учасників та замовників за новим законодавством в системі ProZorro. Після проходження навчання слухачам додатково надається знижка на річну передплату журналу «Радник в сфері державних закупівель» в розмірі 30%. Детальніше за номером телефону (044) 451-85- 71. Додаткову інформацію про найближчі дати навчання Ви можете ознайомитися у рубриці нашого офіційного сайту, яка має назву «Навчання/семінари» за посиланням http://radnuk.com.ua/Obuchenie. У вартість участі включено: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання.