>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

26.06.2017

#Поради_від_Радника

Чи має право замовник вносити зміни до тендерної документації в частині зміни предмета закупівлі та його очікуваної вартості?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.06.2017
Читати всю статтю ...

23.06.2017

Парламент прийняв Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»

Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», який визначено одним з ключових законів у реформі енергоефективності. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.06.2017
Читати всю статтю ...

21.06.2017

Мінекономрозвитку закликає державні підприємства якомога швидше сформувати незалежні наглядові ради

20 червня відбувся одноденний семінар для представників державних підприємств

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.06.2017
Читати всю статтю ...

20.06.2017

Висновок про оцінку впливу на довкілля замість державної екологічної експертизи.

З 18 червня набув чинності Закон України від 23.05.2017 № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.06.2017
Читати всю статтю ...
03.06.2016 14:37   Ірина
у 2015році провели відкриті торги по капітальному ремонту школи в сумі 3208559,20 грн, договір заключили на суму 3192978,00 грн, але в ході проведення робіт виникли додаткові роботи не включені в початковий проект. Роботи припинили (заплатили 2946688,80 грн), провели обстеження та виготовили новий проект Коригування,в який були включені всі роботи на суму 5158890,00 грн. По першому договорі додатковою угодою зменшили суму та закрили договір. а Тепер потрібно знову проводити процедуру закупівлі, але ми не знаємо чи можно застосувати пп.6 п.2 ст.39 Закону про застосування переговорної процедури, я який вважати первинний договір - на 3192978,00грн. чи на зменшення по додатковій угоді - 2946688,80грн.
Ответ: Доброго дня! Оскільки всі додаткові угоди до договору є його невід’ємною складовою, то відштовхуватись потрібно від остаточної (кінцевої) вартості укладеного договору про закупівлю з урахуванням змін, внесених до нього. А відтак застосування пункту 6 частини 2 статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» неможливе у Вашому випадку, адже загальна вартість додаткових робіт буде перевищувати 50 відсотків вартості головного (первинного) договору. Звертаємо Увагу!! Редакція Журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінг для учасників та замовників на тему «Публічні «державні» закупівлі України – 2016: як правильно провести допорогові та надпорогові закупівлі за новим Законом в системі ProZorro» по Україні. Найближчі дати проведення у місті Києві 30 червня - 01 липня. У вартість участі: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання, http://radnuk.com.ua/Obuchenie/