>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

21.06.2017

Мінекономрозвитку закликає державні підприємства якомога швидше сформувати незалежні наглядові ради

20 червня відбувся одноденний семінар для представників державних підприємств

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.06.2017
Читати всю статтю ...

20.06.2017

Висновок про оцінку впливу на довкілля замість державної екологічної експертизи.

З 18 червня набув чинності Закон України від 23.05.2017 № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.06.2017
Читати всю статтю ...

19.06.2017

ДП “ПРОЗОРРО” повідомило про те, що з 16 червня ProZorro інтегрується з Єдиним Державним Реєстром.

Тепер замовник при оцінці пропозицій може швидко і безоплатно  отримати розширену інформацію про учасника в електронній формі. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.06.2017
Читати всю статтю ...

Підсумки навчання 12-14 червня 2017 року на тему:

 «Поглиблене навчання за Законом України “Про публічні закупівлі”: від перших кроків до проведення процедур та основної практики. Особливості роботи з майданчиками, веб-порталом prozorro.gov.ua та модулями аналітики у закупівлях»

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.06.2017
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

 Прямий договір замість переговорної процедури: чи можливо та за яких умов? 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.06.2017
Читати всю статтю ...
01.06.2016 17:10   Олена
В ДКТ для підтвердження якості товару вимагалось надання копій сетифікатів відповідності. В складі пропозиції одного з учасників надано лист-розяснення, що товар не входить до переліку продукції з обовязкової сертифікації та копія наказу про затвердження переліку продукції з обовязковою сертифікацією. Інший учасник провів сертифікацію товару. Товар з Білорусії. Чи допускати до оцінки всі пропозиції не зважаючи на відсутність сертифікатів чи відміняти торги за невиконання вимог ДКТ? Дякую.
Ответ: Доброго дня! Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VII Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів в разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів. Якщо у документації конкурсних торгів містилась обов’язкова вимога щодо надання копій сертифікатів відповідності без можливості надання учасниками будь-яких роз’яснень щодо відсутності обов’язкової сертифікації товару, то ненадання учасником даного сертифікату буде невідповідністю вимогам документації конкурсних торгів. Для запобігання таких ситуацій у майбутньому радимо зазначати в документації конкурсних торгів можливість надання учасниками роз’яснень з посиланням на відповідні нормативні акти, у разі якщо згідно законодавства надання таких сертифікатів не є обов’язковим для певного виду товару. Звертаємо Увагу!! Редакція Журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінг для учасників та замовників на тему «Публічні «державні» закупівлі України – 2016: як правильно провести допорогові та надпорогові закупівлі за новим Законом в системі ProZorro» по Україні. Найближчі дати проведення у місті Києві 16-17 червня. У вартість участі: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання, http://radnuk.com.ua/Obuchenie/