>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
01.06.2016 09:34   Марія
Замовником торгів на початку 2016 року проведено процедуру відкритих торгів на послуги щодо очищування (ручне прибирання території району), за результатами закупівлі укладені тендерні договори з комунальними підприємствами (переможці торгів) про надання послуг на 2016 рік. З 01.07.2016 року комунальні підприємства будуть припинені, шляхом злиття в управляючу компанію, яка буде правонаступником вказаних комунальних підприємств району. Оскільки, потреба в наданні даних послуг триває до кінця 2016 року, скажіть будь-ласка, чи можна переукласти тендерні договори на вказані послуги з правонаступником підприємств – управляючою компанією до кінця 2016 року без проведення нової тендерної процедури. Дякую.
Ответ: Доброго дня! Згідно з частиною першою статті 104 ЦК України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників. Водночас злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи регулюються зокрема статтею 106 ЦК України. Пунктом 4 частини першої статті 1 Закону визначено, що договір про закупівлю - це договір, який укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі та передбачає надання послуг, виконання робіт або набуття права власності на товари. У свою чергу, згідно з частиною першою статті 629 ЦК України договір є обов’язковим для виконання сторонами. Строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов’язки відповідно до договору (частина перша статті 631 ЦК України). Відповідно до частини першої статті 512 ЦК України кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою внаслідок, зокрема правонаступництва. Таким чином, правонаступник може вчиняти дії у випадку виконання укладеного такою юридичною особою договору про закупівлю, за умови, що правонаступництво стосовно передачі прав та обов’язків особи, що припиняється (у тому числі за договором про закупівлю), оформлено в установленому законодавством порядку. Детальнішу інформацію щодо даного питання Ви можете прочитати в Листі інформативного характеру МЕРТУ від 26.02.2016 № 3302-06/5500-06. Звертаємо Увагу!! Редакція Журналу «Радник в сфері державних закупівель» організовує навчання та семінари-тренінг для учасників та замовників на тему «Публічні «державні» закупівлі України – 2016: як правильно провести допорогові та надпорогові закупівлі за новим Законом в системі ProZorro» по Україні. Найближчі дати проведення у місті Києві 16-17 червня. У вартість участі: роздатковий матеріал, конференц-набір, бізнес-ланч, видача сертифікатів про навчання, http://radnuk.com.ua/Obuchenie/